Restorāns "Pastnieka Māja" aicina darbā pavāru ar pieredzi. Sūti savu CV uz info@pastniekamaja.lv vai zvani .+37129113186.

Par mums


          

 

          Restorāns atrodas pašā Liepājas centrā, taču sānis no pilsētas steigas un trokšņa. Piemērota vieta, kur paslēpties no ārpasaules. Izvēloties vietu pie loga var redzēt mājas pagalmu ar vējrādi, koka dēļu grīdu, vasaras dārzu un caurspīdīgu stikla sienu, kas atdala “Pastnieka Māju” no pilsētas – steidzīgiem garāmgājējiem, tramvaja un automašīnām, ļaujot izbaudīt laisku labpatiku.

          Atrodamies Kurzemē, vēju pilsētā Liepājā kopš 2000.gada 1. decembra. Līdz jūrai piecu minūšu gājiens, kur jūs pārsteigs pludmale ar mirdzoši baltām smiltīm līdz ezeram būs jāpaietas ilgāk, taču ja patīk pastaigas, tas nebūs nekas, ezers tāds nolaistāks, ne tāds kāds tas bij Arvīda jaunības laikos.
Bet ja tomēr nē, aizstaigājiet līdz Vecajai ostmalai, kur jūs sagaidīs promenāde ar dzintara smilšu pulksteni. Nogurāt, tad nu laiks pusdienām “Pastnieka Mājā” !

          Apkārt šķūnīši, bruģētas mazpilsētas ieliņas, ūdenspumpis tepat aiz stūra, dobēs smaržo puķes, raibais kaimiņu runcis un mammas gatavotās svētdienas pusdienas ar skābeņu zupu lielajā terīnē un tikko uzsistu bubertu – aina no mūsu bērnības, varbūt daļa no stāsta par pastnieku Arvīdu, kurš te apmeties agrā jaunībā un ar saviem sapņiem piepildījis šo māju. Mums katram pastnieka tēls saistās ar kādu mīļu bērnības tēlu – kaimiņu, krusttēvu…Vecie liepājnieki gan apgalvo, ka ideju par Arvīdu arhitekts Agris Padēlis – Līns ir smēlies atmiņās par savu vectēvu….

          Nesteidzoties varat atvērt dzelteno, zīmogoto pasta aploksni – ēdienu burtnīcu un izvēlēties kaut ko sev – pamatīgu sātīgi kurzemniecisku ēdienu vai viegli rotaļīgu našķi. Vai arī, lēni dzerot upeņu vai liepziedu tēju, vēlreiz pārlasīt stāstu par pastnieku Arvīdu, kuram varat gan ticēt, gan neticēt.

 

 

 

Restorāns izvietots divos stāvos, kuros organizējam banketus, seminārus, darījuma pusdienas, ģimenes svinības. Iespējams rezervēt visu restorānu vai atsevišķas tā daļas.

Katru darba dienu no plkst. 11:00 - 16:00 biznesa pusdienas.

Biznesa Pusdienu ēdienkarte šeit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visas tiesības aizsargātas © 2023 Restorāns Pastnieka Māja

WebMaster : ESPortfolio.lv


Draugi:


Norēķinu rekvizīti: SIA “Emeda”, Kr. Valdemāra iela 20/24-15, Liepāja, LV-3401,
Reģ. Nr.: 42103029089, AS Citadele banka, Kods: PARXLV22, Konta Nr.: LV65PARX0008759620004